Przytłacza Cię natłok codziennych obowiązków? Z trudem zaczynasz dzień, marząc, by wreszcie się skończył? Pojawiły się problemy z zasypianiem? Być może cierpisz na depresję, a ukojenie przynoszą używki? Przyjdź do nas. Pomożemy. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie wprowadzą do Twojego życia pierwsze promyki słońca, dzięki którym rozwiniesz skrzydła i spędzisz każdy kolejny dzień z pozytywnym nastawieniem.

Gdy w głowie się nie mieści

Nawet błahe z pozoru problemy codziennego życia mogą skutecznie odebrać radość i stopniowo podnosić poziom stresu. Bez względu na traumę, z jaką się zmagasz, składamy na Twoje ręce doświadczenie i dogłębną wiedzę naszych psychologów. Fachowcy w dyskretny, a zarazem ukierunkowany sposób pomogą Ci spojrzeć na Twoje problemy z innej perspektywy i uwierzyć, że drzemie w Tobie siła, by je pokonać. Umów się na wizytę i przekonaj się sam!

Wyjdź z nami na prostą

Na psychikę człowieka oddziałują różne zdarzenia losowe. W wielu przypadkach nie jest on w stanie samodzielnie poradzić sobie z piętrzącym się kłopotem – wówczas niezbędna jest pomoc psychiatry. W naszym gabinecie możesz liczyć na profesjonalną opiekę i całkowitą dyskrecję. Nasi doktorzy trafnie ocenią stan schorzenia i dobiorą odpowiednie leki, które wspólnie z psychoterapią pomogą uporać się z uciążliwym problemem.

Kiedy problem przerasta Twoje możliwości

Uzależnienie? Z nami pokonasz je raz na zawsze

Współczesne uzależnienia obejmują nie tylko środki chemiczne, alkohol czy tytoń. W zaciszu naszych gabinetów możesz wyleczyć również nieprzepartą słabość do mediów, zakupów, seksu, a nawet pracoholizm. Uświadomimy Ci, jak bardzo uzależnienie wpływa na Twoje najbliższe otoczenie, wyniszcza ciało i umysł i wywołuje lawinę negatywnych uczuć. Chcesz rzucić palenie czy zwalczyć nałóg alkoholowy? Po szczegółowych konsultacjach wdrażamy indywidualne leczenie z udziałem specjalistów z poszczególnych dziedzin medycyny. Niekiedy w procesie pojawia się farmakoterapia jako niezbędny element leczenia, a jego końcowym etapem jest nasz wspólny sukces.

Terapia dla par i rodzin

Przejściowy kryzys czy narastający konflikt pojawia się nawet w najbardziej zgodnych rodzinach. Jeśli ten problem dotknął i Ciebie, nie wahaj się powierzyć swoich sekretów specjalistom z branży medycznej. Pomożemy Twoim bliskim i Tobie odzyskać równowagę we wzajemnych relacjach, sprawiając, że wspólne życie znów nabierze barw, a także rumieńców!

Wizyty domowe

Staramy się sprostać bieżącym oczekiwaniom naszych pacjentów. Oferujemy również wizyty domowe dla osób zamieszkujących Kraków i okolice. Dzięki temu rozpoczęcie leczenia pod opieką psychiatry odbędzie się w możliwie najdogodniejszych warunkach, pozwalając przełamać opór przed kontaktem ze specjalistą z tej dziedziny.

Zapraszamy do współpracy!

W zaciszu naszych gabinetów czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra gotowa nieść pomoc w każdym problemie. Będziemy niezwykle szczęśliwi, jeśli zdecydujesz się obdarzyć nas swoim zaufaniem.

Partnerem materiału jest Gabinetyrozwoju.pl - Twoi psycholodzy z Krakowa.