Na 27 sierpnia 2021 roku w Krakowie zaplanowany został koncert plenerowy zespołu Kult. Koncert odbędzie się Hype Parku. Wydarzenie to organizowane jest przez firmę Galicja Productions.

Gdzie można kupić bilety na koncert plenerowy grupy Kult?

Na plenerowy występ grupy Kult pod wodzą Kazika Staszewskiego można zakupić zarówno bilety elektroniczne, tradycyjne jak i kolekcjonerskie. Sprzedaż biletów kolekcjonerskich rusza od 1 lipca. Będą one dostępne na terenie Krakowa w takich miejscach jak: Klub Kombinator, Metal Shop, Nowa Księgarnia na osiedlu Zgoda oraz w firmie Płyty Winylowe. Jeżeli zaś chodzi o bilety elektroniczne to można zakupić je w systemie e-Bilet, Ticketmaster oraz w systemie Going. W systemie Going sprzedawane będą wyłącznie bilety na miejsca stojące. Elektronicznych zakupów możemy dokonać także za pomocą sieci Empik. Tradycyjne bilety dostępne są natomiast w sieci sklepów Media Markt, Saturn i Empik. Należy dodać, że liczba biletów jest ograniczona warto, więc się pospieszyć. Za bilety na miejsca stojące zapłacimy 120 zł, za miejsca siedzące 150 zł. Jeżeli zaś zdecydujemy się na zakup biletów w dniu koncertu to ich ceny będą o 10 zł wyższe, a więc miejsca stojące będą kosztować 130 zł, a miejsca siedzące 160 zł.

Koncert plenerowy zespołu Kult.

Dlaczego warto udać się na koncert plenerowy zespołu Kult organizowany w Krakowie?

Wiele osób stęskniło się za koncertami, a koncert plenerowy zespołu Kult w Krakowie to doskonała okazja, aby posłuchać dobrej muzyki. Jak powszechnie wiadomo fanów tego zespołu nie trzeba specjalnie namawiać do udziału w ich koncercie. Warto jedynie dodać, że na takim wydarzeniu każdy miłośnik instrumentalnego grania znajdzie coś dla siebie. Koncerty tego zespołu na długo zapadają w pamięci wielu osób, a to między innymi, dlatego że sam zespół bardzo starannie się do nich przygotowuje. Należy również zaznaczyć, że na koncertach zespołu Kult panuje szczególna relacja pomiędzy muzykami a publicznością. Warto, więc przekonać się o tym osobiście i zarezerwować bilety na tego typu wydarzenie.