Chcesz wprowadzić zmiany w swój codzienny grafik i zmienić swoje życie na lepsze? Poszukujesz zajęć, które dostarczą Ci wrażeń i poszerzą zakres Twoich umiejętności? Zapraszamy do Parku Wodnego Kraków, gdzie nastąpi całkowita odmiana Twojego wyglądu i samopoczucia. Po zajęciach z naszymi trenerami zyskasz pewność siebie, a Twoje ciało odwdzięczy Ci się doskonałą formą i smukłą sylwetką.

Przełam się!

Do odważnych świat należy – nie bez powodu to powiedzenie zyskało rozgłos i wieloletnią popularność. Kobiety, które potulnie wykonują swoje obowiązki i boją się pewnie stawiać każdy krok, prawdopodobnie niewiele oczekują od życia i równie niewiele od niego dostają. Chcesz wystąpić przed szereg i stać się panią swojego świata? Podejmij decyzję i dokonaj zmian, które pozytywnie odbiją się na Twoim codziennym harmonogramie.

Bądź lepszą wersją siebie - bądź fit!

Ćwiczenia wzmacniające ciało

Silne mięśnie to także silny umysł. Jedno i drugie można osiągnąć regularnym treningiem kondycyjnym. Jak możesz się zaangażować? Wykup karnet na siłownię, rozpocznij naukę sportów walki lub weź udział w zajęciach grupowych w wybranej dyscyplinie. Chcesz spróbować wszystkiego po trochu? Żaden problem – mamy dla Ciebie moc atrakcji w jednym miejscu.

Park Wodny Kraków to nie tylko jeden z największych obiektów wodnych w Polsce; to także doskonale wyposażone centrum sportowe, oferujące niemal każdy rodzaj aktywności fizycznej. Chcesz spróbować swoich sił w egzotycznym tańcu? A może interesuje Cię pilates kraków? Te i inne zajęcia bez problemu najdziesz w bogatej ofercie naszego Parku.

Działaj!

Wystarczy 10 sesji treningowych, by poczuć się lepiej. Wystarczy kolejne 10 regularnych zajęć, by dostrzec, jak zaczyna zmieniać się twoje ciało. Po 30 sesjach z przyjemnością wyruszysz po zakup nowych, mniejszych spodni, zobaczysz widoczne zmiany w jędrności skóry, zredukowany cellulit i imponujący zarys mięśni. Co jeszcze zyskujesz poprzez regularny trening?

  • Zwiększoną wytrzymałość i lepszą kondycję organizmu – uczestnicząc w zajęciach kondycyjnych zwiększasz masę mięśniową, dzięki której pracujesz wydajniej
  • Wyższą odporność – i mowa tu nie tylko o skutecznej ochronie przed infekcjami, trening wysiłkowy wzmocni również twój umysł, sprawiając, że będziesz pewniejsza siebie
  • Zwiększony zakres ruchów – wypracowane umiejętności swobodnie zastosujesz w codzienności
  • Korekcję wad postawy – przestaniesz kurczyć ramiona, próbując schować wystający brzuszek. Teraz nie będzie takiej potrzeby!
  • Lepszą pracę układu oddechowego – ćwiczenia nauczą Cię panować nad oddechem, zwiększając pojemność płuc i pozytywnie wpływając na pracę serca
  • Redukcję tkanki tłuszczowej – tego chyba nie trzeba wyjaśniać, prawda?
  • Stabilny kręgosłup – najważniejsza część Twojego organizmu będzie służyć Ci długie lata, jeśli wzmocnisz mięśnie wokół kręgów

Zdecydowana na przemianę? Zapraszamy do Parku Wodnego Kraków, gdzie w przyjemnej atmosferze i pod okiem instruktorów zgłębisz tajniki wybranego sportu, nawiążesz nowe znajomości i zwiększysz motywację ćwicząc w grupie. Do dzieła!