Studia podyplomowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą pogłębiać wiedzę specjalistyczną z danej dziedziny. Jest to dobra propozycja dla osób, które rozpoczynają swoją karierę, ponieważ ukończenie studiów podyplomowych może być dla nich szansą na awans. Studia podyplomowe znakomicie sprawdzą się również w przypadku osób, które posiadają już spore doświadczenie zawodowe, ale pragną zaktualizować i pogłębić posiadaną wiedzę i umiejętności.

Studia podyplomowe Kraków 2020 – na naukę, w której uczelni warto się zdecydować?

Jak powszechnie wiadomo Kraków to wręcz idealne miasto do studiowania. Na studia podyplomowe mogą wybrać się osoby, które ukończyły, co najmniej studia pierwszego stopnia. Jeżeli więc chcielibyśmy studiować w Krakowie i interesują nas praktyczne kierunki studiów podyplomowych takie jak np.: grafika reklamowa, zarzadzanie projektami, human resources, e-marketing, home desing czy tez behawiorystka zwierząt to warto zapoznać się z ofertą Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Uczelnia ta proponuje liczne, a przy tym naprawdę interesujące kierunki studiów podyplomowych, które są odpowiednio dostosowane do aktualnych reali współczesnego rynku pracy. Ponadto WSE zapewnia swoim studentom szeroki zakres aktywnych form nauczania. Są to różnego rodzaju zajęcia praktyczne takie jak np.: projekty, warsztaty, wizyty studyjne, rzeczywiste casy studies czy też zajęcia z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. Jeżeli, więc zastanawiamy się, jakie studia podyplomowe Kraków 2020 warto wybrać to propozycja WSE jest z pewnością ofertą godną rozpatrzenia. O renomie uczelni świadczy miedzy innymi ilość zadowolonych absolwentów, aż 98% osób kończących naukę na studiach podyplomowych w WSE pozytywnie ocenia proces kształcenia. Znakiem rozpoznawczym uczelni jest także bardzo wysoka jakość nauczania oraz świetna kadra, która składa się z doświadczonych specjalistów - praktyków.

Jakie studia podyplomowe w Krakowie warto wybrać?

Rekrutacja na studia podyplomowe Kraków 2020.

Jeżeli chcielibyśmy z nowym rokiem akademickim rozpocząć naukę na studiach podyplomowych w WSE to warto już dziś zaznaczyć w kalendarzu terminy związane ze składaniem wymaganych dokumentów. Rekrutacja na uczelni rozpocznie się, bowiem 1 czerwca i potrwa, aż do 30 września bieżącego roku. Aby dostać się na studia podyplomowe wszystkie zainteresowane osoby muszą w tym właśnie terminie złożyć dokumenty rekrutacyjne oraz uiścić wymagane opłaty. Warto się pospieszyć, ponieważ o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli zdecydujemy się na studiowanie na kierunku tłumaczenie przysięgłe i specjalistyczne, aby dostać się na studia podyplomowe musimy pozytywnie przejść rozmowę kwalifikacyjna oraz zaliczyć test językowy. Rozmowa kwalifikacyjna obowiązuje również na kierunku coach i trener. Dodatkowo warto zaznaczyć, że jeżeli złożymy dokumenty w miesiącach od czerwca do sierpnia to możemy liczyć na obniżoną opłatę rekrutacyjną. Należy również dodać, że dla absolwentów WSE przewidziane są zniżki za czesne.