Jeśli irytują Cię dziesiątki faktur lub płacenie kodem w taksówce, zapoznaj się z ofertą Traficar. Fleetsharing jest wyśmienitą alternatywą dla taksówek i aut służbowych. Korzystając z takiego rozwiązania, możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Przede wszystkim możesz skorzystać z opcji aut na wyłączność. Masz też dostęp do całej floty. Traficar umożliwia stworzenie dowolnej liczby kont dla pracowników Twojej firmy. Dostaniesz jedną zbiorczą fakturę z billingiem. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych formalności. 

Warto pamiętać, że parkomaty są w cenie. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, jeśli Ty i Twoi pracownicy często jeździcie po mieście. Masz do dyspozycji panel flotowy z monitoringiem. W ten sposób możesz łatwo i szybko zobaczyć, w jaki sposób eksploatowane są auta. Traficar oferuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Dzięki temu bez problemu wybierzesz auto dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Możesz również ściągnąć darmową aplikację na smartfona. Co ważne, samochody są ubezpieczone niezależnie od winy kierującego pojazdem.

Fleetsharing: wygodna usługa dla firm

Carsharing dla firm

Korzystając z Traficar, masz do wyboru trzy możliwości. Jedną z nich jest carsharing. Decydując się na takie rozwiązanie, Twoi pracownicy mogą korzystać z całej floty. Usługa jest dostępna dla dowolnej liczby użytkowników. Do przygotowania panelu flotowego wykorzystano zaawansowane algorytmy. Możesz monitorować auta w czasie rzeczywistym. Dzięki temu będziesz wiedział, za co dokładnie masz zapłacić. Otrzymujesz zbiorczą fakturę z billingiem. W ten sposób Traficar eliminuje problem zbędnej biurokracji. Co ważne, w strefie miejskiej można parkować za darmo. Wydzielone są również specjalne miejsca parkingowe. Traficar zajmuje  się serwisowaniem i tankowaniem aut, Warto też wspomnieć, że opłaty dla firm są takie same, jak dla klientów indywidualnych. 

Fleetsharing: wygodna usługa dla firm

Fleetsharing

W ramach Fleetsharingu istnieją dwie opcje: na flocie Traficara oraz na własnej flocie. Oba rozwiązania mają wiele cech wspólnych. Przede wszystkim może z niego skorzystać dowolna liczba użytkowników. Panel flotowy został wyposażony w zaawansowane narzędzia analityczne. Możesz monitorować auta w czasie rzeczywistym. Na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz jedną zbiorczą fakturę z billingiem. Dzięki temu możesz łatwiej rozliczyć się z Traficar. Ponadto opłaty za parkowanie w całej strefie miejskiej są rozliczane automatycznie. Co ważne, Traficar jest odpowiedzialny za serwisowanie samochodów. Proponuje specjalne strefy wynajmu i zwrotu aut. Oferuje też kartę flotową. Dzięki niej można łatwo regulować płatności za tankowanie, mycie i jazdę autostradą.

Decydując się na fleetsharing na flocie Traficara, w razie potrzeby dostaniesz samochód służbowy. Masz dostęp do konkretnej liczby aut tylko na wyłączność. Płacisz za korzystanie z samochodu i dostęp do systemu. Twoi pracownicy mogą korzystać z wydzielonej dla Was puli aut Traficara.

Wybierając fleetsharing na własnej flocie, samochody są specjalnie dostosowywane. Montuje się w nich system telematyczny. Płacisz za dostęp do systemu. Twoi pracownicy korzystają z aplikacji Traficara podczas jazdy służbowymi autami.

 Materiał przygotowany przy współpracy z Traficar - wynajem aut dla firm.