Park Wodny w Krakowie. Bogata oferta dla całej rodziny

Park Wodny to jeden z najbardziej znanych parków rozrywki w Małopolsce. Od ponad 20 lat zapewnia mieszkańcom Krakowa i turystom liczne rozrywki – w większości skupiające się wokół aktywnego wypoczynku w wodzie. Na terenie obiektu można skorzystać z szerokiej oferty usług o rekreacyjno-zdrowotnym charakterze. Należą do nich m. in. kąpiele i zabawy na basenie, wypoczynek na hali basenowej, sauna, sala fitnessu, a także restauracja serwująca potrawy dla całej rodziny.

Standard usług świadczonych przez Park Wodny

Krakowski Park Wodny jest jednym z największych obiektów tego typu na terenie naszego kraju. Powstał w 2000 r. i od początku swojego istnienia gości licznych miłośników rozrywek związanych z wodą oraz aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Na terenie aquaparku nie sposób się nudzić – coś dla siebie znajdą tu osoby w każdym wieku, od dzieci i młodzieży, poprzez osoby dorosłe, na seniorach kończąc. Obiekt posiada także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, zapewniając im dodatkowo usługi z zakresu rehabilitacji i zabiegów fizjoterapeutycznych. Mnogość atrakcji i ich zróżnicowany charakter sprawia, że jest to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić.

Obiekt szczególną wagę przywiązuje do jakości świadczonych przez siebie usług oraz higieny. Woda, z której korzystają jego klienci, jest w 100% ozonowana, co pozwala na oczyszczenie jej z wszelkich bakterii, wirusów, grzybów i innego rodzaju drobnoustrojów. Dzięki temu z oferty ParkWodny.pl mogą bezpiecznie korzystać także małe dzieci oraz osoby ze skłonnością do alergii. O bezpieczeństwo gości troszczy się natomiast wykwalifikowana kadra ratownicza, a na terenie całego obiektu działa monitoring oraz ochrona. Wszystko po to, aby pobyt w aquaparku był nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim bezpieczny.

Park Wodny w Krakowie. Bogata oferta dla całej rodziny

Park Wodny i jego oferta. Jakie atrakcje zapewnia swoim gościom?

Park Wodny w Krakowie dysponuje jedną z największych w Polsce hal basenowych – jej powierzchnia wynosi ponad 2000 m2. Baseny są wyposażane w takie atrakcje, jak m. in. zjeżdżalnie, tematyczne kąciki, ścianki wspinaczkowe oraz strefy przeznaczone do gry w sporty wodne i inne rozrywki. Oprócz samych basenów, ważne miejsce na mapie obiektu zajmuje FitPark. Pod nazwą tą kryje się jeden z największych w Krakowie klubów fitness. Na powierzchni ponad 1000 m2 miłośnicy ćwiczeń mogą do woli korzystać z szerokiej i zróżnicowanej oferty zajęć fitness, pilates, sportów walki, a także lekcji tańca.

Największy aquapark w Małopolsce to miejsce stworzone specjalnie z myślą o osobach w różnym wieku, o zróżnicowanych preferencjach w zakresie spędzania wolnego czasu oraz o zróżnicowanym poziomie umiejętności pływackich. Na jego terenie można nie tylko świetnie bawić się w wodzie, ale także nauczyć się bezpiecznego korzystania z jej dobrodziejstw. Specjalnie z myślą o osobach, które chcą opanować umiejętności pływackie, w ofercie ParkWodny.pl dostępne są także kursy pływania z doświadczonymi instruktorami. Są one dostosowane do potrzeb ludzi w każdym wieku – zarówno dzieci, jak i osób dorosłych. Na miłośników dobrego jedzenia na terenie obiektu czeka natomiast rodzinna restauracja Siesta, w której przytulnych progach można wypić kawę, zjeść ciastko, a także spędzić rodzinny czas przy obiedzie.